Ласкаво просимо! Мене звуть Ліза. Можу я чимось допомогти?Ласкаво просимо! Мене звуть Ліза. Можу я чимось допомогти? Почати чат
sales@negeso.com.ua+31.30 8080203

Negeso CMS Веб-сайтів ідеально виглядає на різних пристроях

Один cms - багато пристроїв

Negeso W / CMS є одним CMS, який публікує на ваш сайт, інтернет-магазин, планшети, смартфони і фірмових додатків.
Сайти, які будуються з Negeso W / CMS повністю сумісна зі смартфонами і планшетами. Це включає в себе: iPhone, Android і Windows Phone. На додаток до цього, ми також розробляємо мобільні додатки. Наприклад, ми можемо зробити вам додаток, який дозволить вам писати новини або повідомлення на ваш сайт з вашого смартфона. Або ми можемо побудувати вам програма, яка дозволяє використовувати мобільний телефон магазину. Інтернет-магазин App Negeso будуть помічені з вашим брендом. І за допомогою QR-кодів, це призведе до збільшення друк в лінію перетворення.

Negeso Використовує найбільш інноваційні CMS розвивати свій веб-дизайн і створити свій веб-сайт. Ми завжди працюємо з фіксованими цінами, отримати онлайн цитати зараз !

Час виходу на ринок і ефективність

Розробка окремого додатка для кожного каналу не час і економічно ефективним. Це буде дорого для управління змістом, тому що вам потрібно публікувати контент кілька разів для кожного каналу. З Negeso W / CMS, у вас не буде цієї проблеми. Наприклад, з Negeso W / CMS, ваш сайт і інтернет-магазин засновані на тій же системі управління контентом: це одна інтегрована система. Іншим прикладом є нашим соціальним медіа Натисніть роз'ємів, за допомогою яких можна публікувати новини на ваш сайт і соціальних медіа-платформ без необхідності входу в систему там.

Єдина база даних

За рахунок використання адаптивних CMS ви будете мати єдину базу даних, що складається з усім своїм вмістом і профілів вашого користувача. Для кожного члена є рівно один всеосяжний профіль. Використання єдиної бази даних, немає необхідності в дорогих і ускладнюють інтеграцію різних додатків баз даних. Маючи один профіль для кожного члена вашої члени з усіма його або її інформацією (наприклад, ім'я, адресу, номер мобільного телефону, ім'я Twitter, Facebook назву, LinkedIn імені та в інтересах) і можливість спілкуватися і взаємодіяти з членом у всіх його або її (мобільних) пристроїв і додатків, відкриває дуже потужні можливості.

Можливості

Наявність єдиної адаптивної CMS з єдиною базою даних відкриває можливості, які неможливо досягти використовуючи окремі додатки.

персоналізований контент

Персоналізований контент: Ви можете служити персоналізований контент для ваших відвідувачів, виходячи зі своїх інтересів або попередньої поведінки. Наприклад, дозволити нам розробити додаток, за допомогою якого ви можете натиснути повідомлень для користувачів. З поведінкового таргетингу Модуль Negeso W / CMS, ваша система буде автоматично дізнатися про вашу (анонімних і члена) інтереси відвідувачів і буде відображати зміст обслуговуючих їх інтереси, що ваш веб-сайт або додаток навчився автоматично.

один унікальний URL-адрес

Одномісний унікальних URL-адрес: кожен з елементів змісту (сторінка, продукту, новина, ...) має один унікальний у всьому світі адреси всіх пристроїв. Наприклад, від вашого CMS, ви відправляєте HTML електронної пошти для ваших абонентів зворотне посилання на спеціальну сторінку пропозиції на свій сайт або інтернет-магазин. Абонент може натиснути на посилання поштою отримав і відвідати спеціальну сторінку пропозицію, незалежно від пристрою він або вона працює. Якщо у Вас є інший веб-сайт PC і інший мобільний веб-сайт, то це не було б можливим.

одного профілю

Одномісний профілю: кожен член має один профіль, який може бути використаний на всіх пристроях. Це відкриває цілий ряд нових можливостей.

negeso інтернет-магазин додатків

Negeso Інтернет-магазин App: Negeso інтернет-магазин App дозволяє клієнтам робити покупки на вашому сайті. Це дозволяє їм побачити і придбати вашу продукцію зі своїм смартфоном або планшетом. Додатки будуть помічені з назвою вашої компанії. Звичайно, якщо ваш член входить в інтернет-магазині вашого сайту, використовуючи той же профіль, він або вона побачить того ж порядку.

ЗМІ поштовх

Social Media News Push: з Negeso W / CMS модуль новин та соціальних медіа роз'ємів, ви можете опублікувати одну статтю новин в одній йти на ваш сайт і соціальних медіа каналів, таких як Twitter, Facebook і LinkedIn, без для входу в систему цих додатків або веб-сайтів.

Новини App

Negeso Новини App: додаток Negeso новин дозволяє публікувати новини з Вашого смартфона або планшета на ваш сайт (вимагає нового модуля).

персоналізовані поштовх

Персоналізовані Натисніть: Ми можемо розробити фірмовий додаток, який дозволяє висунути персоналізовані повідомлення та персоналізовані пропозиції для членів Вашої організації. Додатки будуть помічені з назвою вашої компанії.

маркетинг

Навчання та маркетинг: Ви можете збирати інформацію про інтереси і фактичне поведінка вашої цільової аудиторії в одній інформаційній базі, без того, щоб співпасти декілька джерел інформації.

різних пристроїв

Обробка різних пристроїв ефективно: веб-сайти, які побудовані з Negeso W / CMS повністю сумісні з браузерами смартфонів і планшетів. Negeso W / CMS додаткових можливостях пристрої виявлення модуль може автоматично розпізнавати можливості пристрою, такі як розмір екрану або флеш в наявності, і регулює вміст відповідно, із застосуванням пристроїв (а) конкретний шаблон сторінки ж змісту, так що не дубльований контент для управління. Наприклад, Flipbook модуль може відображати PDF-документа з використанням спалаху на ПК або Android, але використовувати не-Flash інтерфейс на iPhone автоматично. Використовуючи [Responsive responsive_webdesign.html :/ Webdesign] ви зможете оптимізувати веб-дизайн для широкого спектру настільних і мобільних пристроїв.

QR-коди

Використання QR-кодів, стандартні функції в Negeso W / CMS, Ви можете направляти мобільних користувачів від друку на ваш сайт і додаток. Це дозволить збільшити друк в лінію перетворення.

HTML Email

Вбудований HTML електронною поштою бюлетень модуль: з Negeso W / CMS, відвідувачі можуть підписатися на ваш сайт. Ви зможете відправити HTML поштовими розсилками допомогою CMS.

електронної пошти на мобільні

Лист до мобільних пристроїв: Negeso поштових сервісів, сумісних з смартфонів і планшетів. Ви можете відправляти та отримувати електронну пошту на ваш комп'ютер, смартфон і планшет.

 

 

   . . . Відмінний сервіс!" Карла Грін

Загальний рейтинг 5/5 на основі 250 відгуків.

"Інноваційна CMS і відмінний сервіс!"Negeso створили наш багатомовний сайт. Онлайн CMS, дуже проста у використанні. Модуль автоматизованого перекладу сайту економить багато часу.

"Продає мою продукцію по всьому світу!"Negeso створили багатомовний інтернет-магазин, підключили наш всесвітній платіжний шлюз, і інтегрували з ERP / SAP сервісами.

"Прекрасний веб-дизайн!"Negeso створили красивий веб-дизайн для нашого нового сайту. Гармонійне розташування, хороша типографія, приємні графіки! Вони знали, як показати "душу" нашої організації.

Пропозиції

Купити €1.999 все включено
Купити €6.999 все включено
Купити €9.999 все включено
Купити €14.999 все включено
 
Купити домен на Negeso:
.asia - €5.92  .at - €12.84  .be - €6.92  .biz - €6.65  .cc - €11.13  .ch - €10.93  .co - €10.83  .com - €9.96  .com.ua - €9.00  .co.uk - €7.36  .de - €8.55  .dk - €8.11  .es - €7.49  .eu - €7.36  .fr - €8.48  .in - €8.60  .info - €6.65  .it - €8.26  .li - €10.93  .me - €15.75  .me.uk - €7.36  .mobi - €11.81  .name - €9.05  .net - €11.88  .nl - €7.50  .nu - €15.87  .org - €9.36  .org.uk - €9.76  .pm - €8.85  .re - €8.85  .ru - €6.42  .tel - €12.62  .tf - €8.85  .tv - €26.55  .us - €5.92  .wf - €8.88  .ws - €8.86  .yt - €8.88